» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Single Mode 9/125 » Duplex OS2 LSZH LC-SC

Hits: 12
Pagina 1 van 1
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 0.5m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 12,29
artikelnummer:SG12LS005
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 0.5m G652D Yellow d3mm Enhancedbruto prijs: € 12,29
artikelnummer:SG12LS0053
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAD-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 1.0m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 12,50
artikelnummer:SG12LS010
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 2.0m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 12,95
artikelnummer:SG12LS020
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 3.0m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 13,40
artikelnummer:SG12LS030
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 5.0m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 14,28
artikelnummer:SG12LS050
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 10m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 16,47
artikelnummer:SG12LS100
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M10
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 15m G652D Yellow d2mm EnhancedGross Price: € 18,70
ProductNbr:SG12LS150
Manuf. Info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M15
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 20m G652D Yellow d2mm EnhancedGross Price: € 20,90
ProductNbr:SG12LS200
Manuf. Info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M20
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 25m G652D Yellow d2mm EnhancedGross Price: € 23,10
ProductNbr:SG12LS250
Manuf. Info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M25
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 30m G652D Yellow d2mm EnhancedGross Price: € 25,32
ProductNbr:SG12LS300
Manuf. Info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M30
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord SingleMode Duplex LC-SC 50m G652D Yellow d2mm Enhancedbruto prijs: € 34,14
artikelnummer:SG12LS500
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAD-0000-M50
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina