» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Single Mode 9/125 » Duplex OS2 LSZH LC-LC » SG12LL200
patchcord SingleMode Duplex LC-LC 20m G652D Yellow d2mm Enhanced
?
(afbeelding kan afwijken)

IMAGES/LOGO/AFL Hyperscale.jpg



MAAS Catalogus:
Duplex OS2 LSZH LC-LC
ALGEMENE INFORMATIE
artikelnummer:SG12LL200
fabr. infoAFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M20
EAN code
PRIJS / VOORRAAD INFORMATIE
bruto prijs€ 20,90 (excl. BTW)
kortinggroep4328
min. afname1 stuk(s)
stapgrootte1 stuk(s)
PRODUCTSPECIFICATIES
Gewicht 0,169 kg / stuk(s)